آخرین مقالات

نعوظ

نعوظ

نعوظ یا راست شدن آلت تناسلی چیست؟
نعوظ به بزرگ شدن و برآمدگی بافت آلت تناسلی مرد گفته میشود. منظور از نعوظ حالتی ست که طی آن خون با شدت وارد بافت آلت تناسلی میشود و این خون از بافت آلت خارج نشده و همین عاملی ست برای سفت و راست ماندن بافت آلت تناسلی.
مکانیسم علمی نعوظ :
در داخل الت تناسلی بافتهای اسفنجی وجود دارد که به آن اجسام غاری میگویند. این اجسام غاری پر از سیاهرگهایی هستند که مسئول ورود و خروج خون در بافت آلت میباشند که دو رگ اصلی در آن وجود دارد. همزمان رگ ورودی پرخون شده و رگ خروجی بسته میشود که نتیجه آن به دم افتادن خون در آلت تناسلی و ایجاد نعوظ است. مکانیسم این عمل به این صورت است که پس از تحریک جنسی آنزیم افزایش دهنده گردش خون به اسم GTP در آلت تناسلی تولید میشود. همزمان با پیش رفتن چرخه ی جنسی این آنزیم به آنزیم انزال یا GMP تبدیل میشود که پس از آن ارضاشدن اتفاق می افتد. هرچقدر که مقدار آنزیم GTP در آلت تناسلی بیشتر باشد، خون بیشتری وارد آلت شده و نعوظ بهتر و ماندگارتری اتفاق می افتد. از طرفی هنگام تحریک جنسی گازی به اسم گاز نیتریک اکساید یا NO از مغز و آلت تناسلی منتشر میشود که این گاز چرخه ی جنسی را فعالتر کرده و تولید GTP را افزایش میدهد. نتیجه ی آن افزایش گردش خون در آلت تناسلی و راست ماندن بافت آلت است.
چرا اختلالات نعوظ یا به اصطلاح عامیانه شل شدن کمر در مردان بوجود می آید؟
۱-وجود استرس و فشارهای روحی روانی، تنش و فشارهای عصبی، افسردگی، فشار و مشغله کاری
۲-کمر درد، عمل دیسک کمر، داشتن ضایعات نخاعی و هرگونه مشکی که برای کمر ایجاد میشود.
۳-مشکلات قلبی و عروقی، تغییر در فشار خون
۴-چاقی بیش از حد
۵-دیابت
۶-بیماری هایی از جمله: ام اس و پارکینگسون
۷-مصرف بیش از حد مشروبات الکلی و استعمال دخانیات

درمان اختلالات نعوظ:
برای درمان این مشکل، مرد باید با تسلط روی روان خود ابتدا ذهن خود را عاری از هرگونه اضطراب و استرس کند . در این صورت گردش خون در بدن به روال سابق برگشته و در صورت نداشتن بیماری خاص نعوظ ایجاد میشود. این حالت راست شدن باید ماندگار باشد تا رابطه داخلی شکل گیرد. استرس یکی از مهمترین مساعلی ست که گریبان گیر روابط زناشویی شده. اثر این معضل در مردان بیشتر به صورت اختلالات نعوظ ظاهر میشود. به این منظورکمپانی زنون با فناوری کاندومهای کلینیکال به بهبود نعوظ در طی رابطه کمک کرده است. کاندوم STAMINA SYNERGY با ماساژ دادن بافت آلت تناسلی و همچنین با وجود گیاهان بسیار موثر و قوی بافت آلت را تحریک کرده و گردش خون در آن را افزایش میدهد. بسیاری از مردان در میانه ی رابطه جنسی نعوظ خود را از دست میدهند و اصطلاحا مشکل شل شدن کمر برای آنها پیش می آید، زنون برای رفع این مشکل کاندومهای TOTAL SUPPLEMENT را پیشنهاد میدهد. این کاندومها حاوی کمپلکس ویتامین ها و اسیدهای آمینه بوده و تخلیه ی انرژی ناشی از رابطه را جبران میکنند، در نتیجه نعوظ تا انتهای رابطه میماند.

STAMINA SYNERGY / STRESS RELIEF: بهبود اختلالات نعوظ – کاهش سطح استرس
TOTAL SUPPLEMENT: بهبود عدم نعوظ در میانه ی رابطه