کاندوم تاخیری

آرشیو

نمایش یک نتیجه

کاندوم تاخیری بزرگ کننده را باید بر روی آلت در حال نعوظ (راست شده) کشید و از آن طوری استفاده کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود. کاندوم باید تمامی طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند. بلافاصله پس از انزال، در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد، باید نزدیکی را خاتمه داد و کاندوم تاخیری مردانه را درآورد. خروج بایستی با گرفتن لبه کاندوم تاخیری صورت گیرد تا از سر خوردن کاندوم و نشت منی جلوگیری شود.
در بسیاری از موارد مشکل انزال زودرس در مردان زیاد است.
این نیاز شدید به درمان زود انزالی سبب تولید نسل جدیدی از کاندوم ها شده که میزان بالا رفتن مدت زمان رابطه جنسی با کمک آنها خیلی بیشتر از کاندوم های معمولی است .
این کاندوم های تاخیری دابل دیلی دو برابر تاخیری DOUBlE DELEY هستند که دو فرق مهم با کاندوم های معمولی دارند.
1-این کاندوم های تاخیری دارای مقدار بیشتر و قوی تری از مواد تاخیری می باشند.
2-در این کاندوم ها یک حلقه نرم از جنس لاتکس تعبیه شده و به نحوی درست شده که یک رگ خاصی از آلت تناسلی مرد را به محکمی میگیرد و از انزال و خروج مایع منی از آلت جلوگیری می کند. بهترین مارک کاندوم تاخیری را از ما تهیه کنید.
توجه داشته باشید که با این دو خاصیت مدت زمان رابطه جنسی به شدت افزایش پیدا می کند و به همین علت استفاده از این کاندوم برای تمام متاهلین توصیه نمی شود.
برای خرید کاندوم تاخیری می توانید محصول موردنظرتان را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن محصول یا محصولات مورد نظرتان را در درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.
X