کاندوم سایز بزرگ

آرشیو

نمایش یک نتیجه

هیچ محصولی یافت نشد.

آیا کاندومی که استفاده می‌کنید اندازه شما است؟ شاید این سوال کمی عجیب به نظر برسد. خصوصاً در ایران که تا حدی پرس و جو در این موارد تابو به حساب می‌آید. بارها در مطالب مختلف سالمید گفته‌ایم که برخلاف باور اکثر ما، کاندوم‌ها تک سایز یا اصطلاحا free-size نیستند! برای اینکه آمیزش راحتی داشته باشید، باید از کاندوم‌های مناسب خود استفاده کنید. پیش از اینکه بدانید کدام کاندوم برای شما مناسب است باید بتوانید بدرستی آلت خود را اندازه گیری کنید.

برای اندازه‌گیری طول، نیاز است که آلت در حالت نعوظ (راست شده) باشد. سپس یک سر خط‌کش را در انتهای آلت (سمت شکم) و بالای آن قرار دهید و سر دیگر خط‌کش را تا سر آلت و نوک آن بکشید. سپس اندازه را یادداشت کنید. طول کاندوم‌ها معمولاً بزرگتر از نیاز عمومی طراحی شده است بنابراین اندازه‌گیری طول آلت صرفاً برای اطلاع خودتان است.
کاندوم سایز بزرگ یکی از نیاز های مهم افرادی است که آلت تناسلی بزرگی دارند و استفاده از کاندوم های معمولی برای آنها کمی دشوار است و تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند. با وجود این کاندوم ها این افراد میتوانند رابطه جنسی امنی داشته باشند. از خصوصیات دیگر این کاندوم می توان به روان کنندگی ، نازک بودن ، معطر بودن ، افزایش میل جنسی
برای خرید کاندوم سایز بزرگ می توانید محصول موردنظرتان را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن محصول یا محصولات مورد نظرتان را در درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.
X