کاندوم فضایی

آرشیو

نمایش یک نتیجه

کاندوم فضایی شکل و ظاهری متفاوت با سایر کاندوم ها دارد. این شکل و ظاهر جدید باعث ایجاد احساس های تازه ای در روابط زناشویی زن و شوهر می شود و تجربه جدیدی را برای آنها به ارمغان می آورد.
یک رابطه کامل و پر از رضایت زمانی برای شرکای زندگی اتفاق می افتد که هر دو شریک بتوانند به صورت کامل ارضا شوند. کاندوم فضایی وسیله ای متفاوت است که رضایت و کیفیت رابطه زن و شوهر را افزایش می دهد و آنها را در رسیدن به ارضای کامل کمک می کند.

کاندوم فضایی طوقی
همانطور که بررسی های صورت گرفته نشان می دهند بانوان نسبت به آقایان دیرتر به نقطه ارگاسم می رسند و این متفاوت بودن زمان ارگاسم ممکن است باعث برخی مشکلات در رابطه دو طرفه شود. کاندوم فضایی طوقی با قابلیت های متفاوتی که نسبت به کاندوم های معمولی دارد می تواند از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کند.

کاندوم فضایی - معرفی و خرید انواع کاندوم های فضایی و کاندوم های فضایی طوقی - جفت کالا

کاندوم فضایی

همچنین کاندوم فضایی می توانند از لحاظ ذهنی آقایان را برای تحریک پذیری مناسب آماده کند و با این کار جلوی زودانزالی شایعی که بین مردان وجود دارد را بگیرد. در واقع کاندوم فضایی می تواند زمان و نحوه انزال را با شریک جنسی هماهنگ و به صورت کنترل شده ای در بیاورد.
برخی از کاندوم فضایی های موجود در بازار دارای حالتی تبلیغی و صرفا به منزله نوعی سرگرمی هستند و اگر دقت شود حتی از انجام وظیفه اصلی کاندوم، که پیشگیری از بارداری ناخواسته و مبتلا نشدن به بیمارهای مقاربتی است، نیز ناتوان می باشند.
ولی با خرید مطمئن و آشنایی کامل با کاندوم فضایی می توانید نوع بهتر و مرغوب تری از کاندوم فضایی را خریداری کنید و تجربه جدیدی را در رابطه مقاربتی خود تجربه نمایید.
این محصول دارای تنوع بسیار زیاد و عجیب غریبی در بازار است که ممکن است شما را در هنگام خرید کمی گیج کند. برای اینکه انتخابی درست داشته باشید ما به شما توصیه می کنیم حتما در زمان خرید به نوشته تاییدیه FDA بر روی بسته کاندوم فضایی توجه کنید و حتما از به پایان نرسیدن تاریخ انقضای بسته اطمینان حاصل کنید.

X